Jakie okulary należy zastosować?

Witam. Zostały mi przepisane okulary pryzmatyczne 10dpi. Po założeniu obraz jest stabilny(nie ma dwojenia). Jednak jest nieostry. Czy jest to normalny efekt tych okularów i te zmiany nie ustąpią? Podkreślam, że nie mam wady wzroku /-, tzn. bez okularów obraz jest ostry. Dostałem tutaj odpowiedź, że potrzebna jest dodatkowa korekta, ale czego pryzmatu. Tam gdzie robiłem okulary twierdzili, że obraz nie może być nieostry po ich założeniu.

Witam to moja odpowiedź. Nie ma Pan ostrego widzenia i nie ma Pan dwojenia czyli może być pryzmat niewłaściwy i widzenie nie jest plamkowe albo jest wada wymagająca korekty. Pozdrawiam