Jakie powinienem wykonać badania w celu wykrycia jaskry?

witam jakie powinnienem wykonać badania w celu wykrycia jaskry? mma podwyzszone cisnienie wenatrzgałkowe, bóle z tyłu głowy, i pogarszajacy sie wzrok . w rodzinie byly przypadki jaskry. Cały czas mam uczucie ciała obcego w oku i przekrwiona spojowke?

Witam.
Proponuję kilkukrotny pomiar ciśnienia śródgałkowego, badanie pola widzenia ( 2 - 3 krotny pomiar), GDx, HRT lub OCT tarczy nerwu wzrokowego.
Pozdrawiam