Jakie powinny być przyrosty b-HCG?

Witam. Mój problem polega na przyrostach beta HCG które są nie prawidłowe , 2.01 wynik 20 , 4.01 wynik 17, 8.01 wynik 34,4 , 12.01 wynik 59,79 , 13.01 wynik 54 , 16.01 wynik 70 .... na usg nic nie widać , leżałam w szpitalu ale mnie wypuszczono bo beta niska , nie postawiono żadnej diagnozy :-/ ile czasu musi minąć żeby dowiedzieć się co mi jest ? Czy mogę przypuszczać ciąże pozamaciczną skoro w macicy nic nie widać na usg ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć beta hcg i koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa