Jakie są dalsze kroki w przypadku mojego złamania?

Dzień dobry jestem 5 tyg po zlamaniu 5 tej kosci srodstopia bez przemieszczenia poki co zrost na rtg nie widoczny, bylem na usg stawu skokowego lekarz w opisie napisal ze brak widocznej kostniny w miejscu złamania. Jakie kroki moge podjac w tym przypadku?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Jakie dalsze kroki podjąć przy tym problemie?

Dzień dobry mam problem otuz mam 19 lat i nigdy nie miałam miesiączki. Lekarz w wielu 17 lat skierował mnie na badania w tym temacie niestety wykazało mi że mam guzy na przysadce mózgowej. Pani ginekolog zapisała mi leki na 28 dni nie pamiętam ich nazwy ale po nich bardzo zaczęły mnie boleć piersi i brzuch po nich dostałam krwawa miesiączkę po której nie mogłam utrzymać się na nogach leżała kilka dni. I miesiączka ustala. Miałam robione badania genetyczne i wyszły pozytywne. Nie wiem co mam teraz zrobić. Ale trzymanie w szpitalach po 2 tygodnie zniechecilo mnie do dalszego leczenia szpitalnego. Co mogę w tym wypadku zrobić?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Jakie może być zastosowane dalsze leczenie w moim przypadku?

Witam. Mam 20 lat i lekarz ginekolog jakiś czas temu zlecił mi wykonanie posiewu z powodu upław. Wcześniej po wywiadzie doktor przepisywał mi leki na różne infekcje intymne, które nie pomagały. Po posiewie okazało sie, że to klebsiella pneumoniae. Otrzymałam recepte na leki, które nie pomogły więc udałam sie do lekarza po raz kolejny. Znów pojawiła sie recepta i kolejne leki, które również nie pomogły. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć jakie mój lekarz może podjąć dalesze kroki w leczeniu mnie, czy są jakieś inne sposoby na wyleczenie sie z tego oprócz tabletek doustnych i dopochwowych? Dodam, że podczas ostatniej wizyty lekarz wspominał, że fakt, iż jestem dziewicą uniemożliwia mu dokładne zbadanie mnie i intensywnie się nad czymś zastanawiał po czym dodał, że jak leki, które stosowałam ostatnio nie pomogą mam się ponownie zgłosić lecz z osobistych powodów aktualnie nie moge.. Pozdrawiam.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty