Jakie są dostępne protezy zębowe?

Witam, mam 32 lata i tragiczne zęby. Jedynki krzywe, ostre i pokruszone. Reszta nie wygląda lepiej. Nie mam czym żuć jedzenia bo wszystkie tylne zęby są pokruszone bądź tylko korzenie zostały. Często mnie boli raz w prawej raz z lewej i tylko proszki biorę ale pora coś z tym zrobić. Na leczenie za późno niestety i myślę o protezie ale nie znam się za bardzo jakie są i co w moim przypadku będzie dobre, jakie są mniej więcej koszty.

Witam,

Konieczne jest przeprowadzenie badania stomatologicznego w celu określenia czy zęby nadają się do leczenia. Nawet mocno zniszczony ząb nie oznacza od razu konieczności usunięcia go. Rozwiązań protetycznych jest wiele i dobór metody zależy od warunków indywidualnych. Proszę zgłosić się do lekarza dentysty nie niezobowiązującą konsultację. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski, HD-Dental