Jak leczyć i uzupełnić braki zębowe po chorobie nowotworowej?

Witam serdecznie. Niedawno przeszłam chorobę nowotworowa. Strasznie zniszczyły mi się żeby. Brakuje 3,4,5. Co dalej mogę z tym zrobić? Jaka jest najtańsza metoda uzupełnienia braków uzębienia.

Proszę udać się na konsultację do stomatologa ,który ma umowę z NFZ.Można takie braki uzupełnić bezpłatnie.Ewentualne inne rozwiązania omówi Pani na wizycie.

Witam,

Rozwiązań jest wiele i każda metoda leczenia wymaga indywidualnej konsultacji z lekarzem oraz zaplanowania leczenia protetycznego. Najtańszą metodą jest wykonanie protezy ruchomej. Pozdrawiam, lek.dent. Tomasz Herczakowski