Jakie są interpretacje wyniku badania RTG stopy?

Rtg stopy ból palca.Proszę o pomoc rtg z powodu bólu stopy i 5 palca pod palcem znajduje się wyczuwalny guzek.Rtg wykazało uwypuklenie na powierzchni bocznej 5 kości śródstopia lewego z przerwaniem ciągłosci okostnej na dł. ok.6mm w okolicy podgłówkowej obrzęk okolicznych tkanek miękkich.Co to oznacza i jakie jest dalsze leczenie takich przypadków.Pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Wynik i zdjęcie RTG powinny być ocenione przez ortopedę, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!