Jakie są materiały z których można wykonać protezę kości głowy?

Mam 36 lat mężczyzna po wypadku mam duży ubytek kości skroniowa-ciemieniowa lewej strony. Jaki jest na rynku najlepszy dostępny komponent na protezę (implant) czaszki i czy jest możliwość dopasowania do ubytku w technice 3D tak aby proteza była (szyta) na miarę i jaki byłby termin oczekiwania oraz koszt.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak. jest taka możliwość Proszę koniecznie udać się do neurochirurga