Jakie są metody leczenia łysienia?

Witam , mam 29lat i wypadło mi nagle sporo włosów (mam plackowate miejsca) leczyłam już to różnymi płynami, naświetlanie, tabletki i niema żadnej poprawy . Słyszałam właśnie ze jest coś takiego jak wstrzykiwanie domięśniowo własnej krwi. I ze to może pomoc. Czy to prawda? Kto robi takie zastrzyki? I ile kosztują takie zabiegi? Bardzo proszę o poradę , z góry serdecznie dziękuje.

Ważne jest aby określić rodzaj łysienia a w tym mógłby pomóc lekarz. Można spróbować osocza bogatopłytkowego na owłosioną skórę głowy (mezoterapia) albo też Hair Filler dr CYJ. Dobrze byłoby zrobić najpierw diagnozę a potem wdrożyć leczenie. Najlepiej wyszukać dobry gabinet dermatologiczny lub medycyny estetycznej.

Nie znam takiego zabiegu polegającego na podawaniu domięśniowym własnej krwi.
Może chodzi o zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w skórę owłosionej głowy? W przypadku łysienia plackowatego proponuję wizytę u dermatologa , który specjalizuje się w leczeniu chorób skóry owłosionej głowy,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel