Jakie są metody leczenia zwapniałego guza po próżnociągu?

Witam. Jakie są metody leczenia zwapniałego guza po próżnociągu? Córka ma 9 miesięcy i owy posiada. Dziękuję serdecznie za pomoc

Prawdopodobnie doszło do powstania krwiaka podokostnowego. Krwiak może wchłonąć się całkowicie albo może ulec zwłóknieniu lub zwapnieniu. Możliwe, że wraz ze wzrostem kości, rozmiary guzka będą się proporcjonalnie zmniejszać. Nie wiem czy wykonano USG