Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są objawy i jak wygląda leczenie boreliozy?

Jak leczyc Bolerioze,czy jest choroba grozna,czy i jaki ma wplyw na nasze zdrowie. Kiedy faktycznie moze byc potwierdzona,jakie sa jej objawy -ktore dadza sie zauwazyc.Czy mozliwe jest ze w jednym badaniu nie potwierdzono a w drugim tak oczywiscie w krotkim odstepie czasu.Czy ma wplyw na sprawnosc organizmu,na narzad ruchu-czy moze upozorowac inna chorobe.Jak wyleczyc sie ,jak dlugi okres jakie niekorzystny wplyw na nasz organizm.Gdzie mozna leczyc.
KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Borelioza jest groźna a testy nieprecyzyjne. Sugeruje zacząć od www.borelioza.org

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy