Jakie są oznaki ciąży?

Jakie są objawy ciąży i po ilu dniach/tygodniach od współżycia powinny się one pojawić u kobiety? :)

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prawdopodobne objawy ciąży to:

Pewnym objawem ciąży jest wysłuchanie przez lekarza serca płodu i wyczucie ruchów dziecka. Objawy takie jak nudności, wymioty, powiększenie obwodu brzucha są objawami bardzo niepewnymi i nie ma co się na nie zdawać...

Jak widać, pierwszym objawem, który może kobiecie dać do myślenia jest brak miesiączki w spodziewanym terminie (zazwyczaj będzie to 2-3 tygodnie po współżyciu).

Pozdrawiam!