Jakie są skutki takiego brania tabletek?

Stosuję tabletki MYWY po 2 tabletkach placebo pojawiła się miesiączka jak zawsze ale zgubiłam blister z pozostałymi dwiema placebo i z nieuwagi w dniu pojawienia się krwawienia wzięłam pierwszą tabletkę z nowego blistra nie robiąc przerwy 2 dni na pozostałe tabletki placebo, po 26 dniach zaczęłam nowe opakowanie zamiast po 28, jakie są tego skutki?

Dzień dobry, nie ma to większych skutków ubocznych, oprócz zmiany pierwszego dnia następnego krwawienia- prawdopodobnie wystąpi dwa dni wcześniej.