Jakie są sposoby usunięcia blizny po wypadku?

Witam mam 19 lat i po wypadku zostala mi blizna na czole. Nie jest ona duża jednak dla dziewczyny jest to szpetne. Mam pytanie co do usuniecia blizny. Jakie są efekty i ile razy trzeba ponaeiac zabieg. Blizne mam świeżą bo dopiero miesiąc.. Wiec po jakim czasie moge iść na taki zabieg.

Najskuteczniejsza jest seria zabiegów laserem co2, im szybciej Pani zacznie, tym lepsze efekty estetyczne można uzyskać (czasem łącznie z całkowitym jej usunięciem). Zabiegi należy odbywać co 4-6 tygodni; ich ilość jest uzależniona od blizny, Pani indywidualnego procesu gojenia, jakości użytego sprzętu, pielęgnacji pozabiegowej itp.

Dzień dobry,

Z własnego doświadczenia w celu zmniejszenia widoczności blizny polecam serię zabiegów laserem frakcyjnym CO2. Zabiegi powtarza się co 4-6 tygodni (w zależności od szybkości regeneracji), ich ilość jest kwestią indywidualną, zależną od wielu czynników. Należy pamiętać, aby po zabiegu bezwzględnie unikać słońca. Z tego powodu proponuję rozpocząć zabiegi w okresie jesiennym lub gdy nasłonecznienie będzie mniejsze.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, ilość zabiegów uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji, blizny, procesu gojenia itp. Aby usunąć bliznę można wykonać zabiegi laserowe, mezoterapie mikroigłową, peelingi chemiczne i inne. W pierwszej kolejności proszę zgłosić na konsultacje kosmetologiczną, gdzie po wywiadzie z Panią kosmetolog zaproponuje odpowiednie zabiegi.

Pozdrawiam