Jakie środki na chrapanie?

Dzien dobry Moj mąż strasznie chrapie,bez wzgledu czy na boku na plecach czy w innej pozycji.czy są skuteczne środki do zakupu w aptece zeby tak nie chrapał. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by leczyć chrapanie preparatami farmakologicznymi dostępnymi w aptekach. Konieczne jest ustalenie przyczyny chrapania oraz ew. leczenie celowane. W celu diagnostyki chrapania sugeruję konsultację otolaryngologiczną.