Jakie stosować zabiegi rehabilitacyjne po wyrwaniu ósemki?

Tydzień temu miałam usuawaną dolną prawa 8.Zab byl leczony kanalowo(zmasakrowany przez lekarza)po wyrwaniu gudaperka została w srodku, ponieważ jest tak głeboko wsadzona, że chirurg nie dał rady jej wyciagnac.Ciągle czuje jakby "ból rwący lekko miażdżący w miejscu wyrwania, dodatkowo czasem czuje mrowienie/dretwienie policzka. Jakie zabiegi rehabilitacyjne mozna na to stosować?jak temu zaradzić? Stan zapalny zeba trwal ponad pol roku zanim zdiagnozowano, ze to ten zab i leczono nastpenie wyrwano

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena najlepiej przez lekarza stomatologa aby ocenił możliwe dalsze działanie