Jakie tabletki na wydłużenie i wzmocnienie wzwodu podczas stosunku?

Witam. Jakie mogę kupić tabletki żeby podczas stosunku z kobietą mój penis stał długo i mógł bym się kochać parę razy lub dłużej. Proszę o nazwę tabletek na sztywność penisa. Dziekuje.

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne, a "leków" sprzedawanych w internecie - niebezpieczne.
Jeśli lekarza zdiagnozuje zaburzenia erekcji, jest możliwe skuteczne leczenie farmakologiczne, które poprawia sztywność członka. Możliwe jest także farmakologiczny wpływ na czas trwania stosunku, jeśli problemem jest wytrysk przedwczesny.
Środki dostępne są jednak na receptę i wymagają wcześniejszej diagnostyki medycznej (m.in. oznaczenie poziomu hormonów itp.).

Pozdrawiam!

Jeśli ma Pan problemy z erekcją (wzwodem) to najlepiej skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa.
A jeśli nie ma takich problemów, to młody zdrowy człowiek stosujący zbilansowaną dietę nie potrzebuje suplementów, ani leków..
Przez nierozważne, na własną rękę, ich stosowanie można sobie "napytać biedy"...
Proszę mieć ograniczone zaufanie go reklam, nie wszystko, co mówią w TV jest prawdą...
Pozdrawiam Pana. JW, Poznań.

Czy to znaczy, że ma Pan pełna erekcję ale chciałby Pan "być lepszy w łóżku"? Problem pojawia się, gdy erekcja nie utrzymuje się wystarczająco długi, aby osiągnął Pan orgazm i aby Wasz seks dla Was obojga był satysfakcjonujący. Może problemem jest tylko Pana wyobrażenie, że powinno być lepiej? Na początek radziłbym szczerze porozmawiać z partnerką, a jeżeli niepokój pozostanie, to z seksuologiem. Odradzam specyfiki internetu bądź sex shopu bo nigdy nie wiadomo ile mogą przynieść szkody