Jakie właściwości ma chrom?

Witam Jakie właściwości ma chrom ? , jak działa na nasz organizm ?.Czy przyjmowanie chromu przyczyni sie choc troche na zbyt dużą ilosc jedzenia słodyczy ,czy też zmniejsza apetyt ogólnie ?

Bardzo często nadmierny apetyt jest skutkiem niewłaściwego odżywiania lub nawyków żywieniowych.

Proszę też pamiętać o tym, że chrom jest pierwiastkiem śladowym i przyjmowanie go w nadmiarze może mieć niekorzystne skutki dla zdrowia.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl