Czy farby proszkowe wpływają negatywnie na zdrowie?

Witam, czy farby pruszkowe wplywaja negatywnie na zdrowie ? Czy moga byc przyczyna utraty masy ciala? Moj maz schudl 8 kg w ciagu 2 miesiecy, poszedl do nowej pracy jako malarz. Odzywia sie normalnie. Wczesniej pracowal jako kierowca, teraz pracuje fizycznie.

Zmiana pracy na fizyczną może spowodować spadek wagi. Proszę zwiększyć kaloryczność posiłków.
Przy pracy z toksycznymi farbami sugeruję za kilka miesięcy skontrolować stan organizmu np. analizą pierwiastkową włosów, która pokazuje m.in. poziom metali ciężkich i zabezpieczenie mineralne organizmu. Więcej na http://profilaktyka-zdrowia.pl/index.php/analiza-pierwiastkowa-wlosow

pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz