Jakie wykonać badania przed wizytą u dietetyka?

Chciałbym rozpocząć dietę. Mam 45 lat i dużą nadwagę. Jakie badania labo. mam wykonać przed wizytą u dietetyka?

Witam
Jeśli chodzi o pacjentów zgłaszających się do mojego Gabinetu Dietoterapii na konsultację stacjonarną lub telefoniczną albo skype, którzy mają nadwagę przed wizytą polecam wykonanie:

1. MORFOLOGIA ( kontrola ogólnie organizmu)
2. POZIOM GLUKOZY, POZIOM HEMOGLOBINY GLIKOWANEJ (kontrola trzustki)
4. POZIOM TSH, FT3, FT4 ( kontrola tarczycy)
5. LIPIDOGRAM ( kontrola wątroby)
6. KORTYZOL (kontrola stresu)
7. MOCZ ( kontrola nerek)

To taki podstawowy pakiet. Po pierwszej wizycie, ustalamy wspólnie skuteczną i realną strategię działania. Najważniejsze jest dobrać odpowiednią kurację dla pacjenta bo tylko taka na prawdę jest skuteczna. Szablonowe, ogólnikowe diety działają jedynie na krótką metę lub w ogóle nie działają. Natomiast spersonalizowana indywidualna terapia daje oczekiwane długotrwałe pozytywne efekty

serdecznie zapraszam.
Bliższe szczegóły na temat wizyty można uzyskać telefonicznie lub emailowo
Agnieszka Biernat
specjalista ds promocji zdrowia
i dietoprofilaktyki
tel.603 101 950
email:asbiernat@gmail.com