Jakie wykonać badania przy nadpotliwości i nieprzyjemnym zapachu ciała?

Mam torbiel przysadki od kilku lat. Miałem robione kiedyś na oddziale endokrynologii badania hormonalne - wszystko w normie, poza (wówczas) prolaktyną, która była podwyższona. Po miesiącu wyjścia z oddziału prolaktyna była w normie. Od kilku lat mam problem z nadpotliwością oraz (częstym) nieprzyjemnym zapachem ciała, czy to może być coś powiązane z hormonami lub żołądkiem (również mam problemy - refluks, zaburzenia trawienia). Jakie badania wykonać prywatnie, do jakiego lekarza udać się?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele, proponuje udac sie na wstępne badanie do lekarza rodzinnego, sadze ze bedzie końiecznosc konsultacji dermatologicznej.