Nadpotliwość całego ciała a wyniki badań hormonalnych

Wynik T3, T4 jest w normie a prolaktyna 130, czy to może byc skutkiem mojej nadpotliwosci całego ciała / nie tylko twarzy i włosów/ jak uleczyć i czym ta chorobę , która bardzo mnie krępuje , prosze o poradę???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podwyższony poziom prolaktyny jest znacznie podwyższony co zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki endokrynologicznej. Teoretycznie może być to wynik nadpotliwości. Proszę zatem nie bagatelizować objawów, tylko udać się do specjalisty endokrynologa.