Jakie zabiegi laserowe są stosowane przy leczeniu aktywnego trądziku?

Jakie zabiegi laserowe stosowane są przy leczeniu aktywnego trądziku?

Dzień dobry, zależnie od rodzaju posiadanego problemu oraz stopnia jego zaawansowania możliwe jest wykonywanie zabiegów laserowych. Pierwszym etapem powinna być oczywiście konsultacja, podczas której zostanie dobrane odpowiednie leczenie. Zazwyczaj do laserowego leczenia trądziku wykorzystuje się laser KTP; laser Nd-Yag; laser Nd-Yag Qswitch czy też ablacyjny laser frakcyjny CO2. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.