Jakie zioła i preparaty na wypadanie włosów?

Jakie sposoby i jakimi ziołami,czy preperatami powstrzymać wypadanie włosów? Z sprzodu głowy włosy się przerzedzają co robić?Jak to powtrzymać?:(Kobieta 32 lata.

Szanowna Pani,
domowe sposoby typu stosowanie ziół mozna stosowac raczej jako uzupelnienie terapii..Po pierwsze trzeba zdiagnozowac przyczynę takiego stanu rzeczy.Czy miala Pani wykonywane badania labolatoryjne-np morfologia?Czy leczy się Pani na jakąs chorobę?Czy przyjmuje Pani jakies leki?