Jakimi chorobami można się zarazić się podczas seksu oralnego?

Proszę o informację jakie choroby mogą zostać przekazane przez seks oralny cunnilingus (z kobiety na mężczyznę). Po ryzykownym kontakcie (kobieta NIE była podczas menstruacji), otrzymałem od wenerologa profilaktyczne leczenie na chlamydię, rzeżączkę, 8 tyg "po" wykonałem test FTA ABS (ujemny). Z tego co wiem ryzyko HIV jest bliskie zeru, ale proszę o informację jakimi jeszcze chorobami wirusowymi/bakteryjnymi/grzybiczymi/pasożytniczymi mogłem się zarażic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie,miłość chorób przenoszonych w ten sposób jest bardzo duża z ważniejszych wymienię HCV, HBV, HPV, HTLV, świerzb, wszawica, Czerwonka bakteryjna, ale to tylko malutki procent czym można sie zarazić. Pozdrawiam