Jakimi środkami można wyleczyć uszkodzony nerw?

Jakimi środkami można wyleczyć uszkodzony nerw? Sa Jakies witaminy tabletki ktore można stosowac aby nerwy szybciej sie znegerowały?

Można spróbować preparatów kwasu alfa-liponowego i benfotiaminy, ale leki zawierające te substancje są dostępne na receptę. Są też zawierające te składniki dostępne w aptekach bez recepty dodatki do żywności, np Alanerw. Leczenie powinno być prowadzone maksymalnymi dawkami, jest kosztowne, a skuteczność w uszkodzeniach nerwów dyskutowana.