Jaska i lek Cialis u 25-latki

Witam mam pytanie do okulisty czy przy wczesnie wykrytej i leczonej jaskrze z normalnym ciśnisowanie leku Cialis jest bezpieczne? Jestem po dwoch zabiegach laserowych. Przeczytalem ze lek Cialis zmniejsza doplyw krwi do nerwu wzrokowego tak wiec prosze o porade specjalisty. Pozdrawiam Mam 25 lat

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego sugeruję nie stosować leku Cialis do czasu konsultacji i badania przez okulistę.