Zanik nerwu wzrokowego u 25-latka

witam, choroba LHON - zanik nerwu wzrokowego u 25 latka rozpoczęła sie w czerwcu 2014 ( biała plama na lewym oku, w sierpniu drugi rzut choroby i brak ostrości widzenia w prawym oku), szukamy wszystkich możliwości w podjęciu leczenia np. przeszczep komórek macierzystych w kraju lub za granicą. ( tak mocno reklamowane chiny i indie) z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję udać się do specjalisty okulisty z ośrodka o najwyższym stopniu referencyjności, gdzie pokierują Pana leczeniem.