Jasne i skąpe krwawienie a nieregularne przyjmowanie tabletek

Witam, od 4 lat biorę tabletki anty (mam 22 lata). Teraz brałam YAZ. W trakcie świąt kilka x zapomniałam o nich, np wzięłam po 2 dniach. W miedzy czasie doszło kilka razy do stosunku. W środę wzięłam ostatnią i jak zawsze miałam obfite krwawienie tak teraz barwię na jasno i bardzo mało. Dzisiaj robiłam test ale jest negatywny. I tu pytanie... Czy na test jest po prostu za wcześnie czy hormony jeszcze nie działaja i krwawienie przyjdzie później? Mam niedoczynność tarczycy i podobno o ciążę trudno

Witam,
nie należy zapominać o przyjmowaniu regularnym tabletek.
Mogło dojść do obniżenia skuteczności i do zapłodnienia.
Test ciążowy należy wykonać najwcześniej po 14 dniach od stosunku z moczu lub krwi.
Plamienie może być związane z zaburzeniem cyklu, które powstało po nieodpowiedzialnym przyjmowaniu kolejnych tabletek.
Niedoczynność tarczycy w przypadku TSH ponad normę należy leczyć hormonami tarczycy.
Pozdrawiam!