Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej a ryzyko ciąży u 20-latki

witam... moja dziewczyna zapomniała wziąć tabletkę w sobotę, w niedzielę wzięła normalnie jedną, a w poniedziałek, czyli dzisiaj myślała że zapomniała w niedzielę i wzięła dwie na raz... jakie są szanse zajścia w ciążę jeśli jest to drugi tydzień przyjmowania tabletek z nowego opakowania, a współżyliśmy w środę? proszę o szybką odpowiedź ponieważ nie ukrywam obydwoje mamy lekką tremę :D (za pewnie jak zwykle przesadzoną)

Istnieje ryzyko ciąży. Przez tydzień proszę używać dodatkowej metody antykoncepcyjnej (np. prezerwatywy), dokończyć opakowanie tabletek i czekać na krwawienie z odstawienia. Jeśli się ono nie pojawi, proponuję wykonać test ciążowy (jest on diagnostyczny najwcześniej po 14 dniach od stosunku).