Pominęłam tabetkę, czy mogę być w ciąży?

Witam. Mam problem, i proszę o pomoc. We wtorek zaczęłam nowe opakowanie s*** 20. Tabletki biorę przeważnie o 20.00. W piątek zapomniałam tabletki i wzięłam ją w sobotę około 8 rano... z tym, że w sobotę kochałam się z moim facetem i on skończył we mnie, kolejną tabletkę wzięłam dopiero w niedzielę około 14.... a następną w poniedziałek pod wieczór... Więcej tabletek nie brałam a w środę dostałam plamienia, była to brązowa wydzielina, boję się bo był to mój pierwszy tydzień brania czy jest ryzyko zajścia w ciążę???

Redakcja abcZdrowie

Sposób, w który przyjmowała Pani tabletki nie zapewnia skuteczności antykoncepcji. Stąd jeśli w tym czasie dochodziło do stosunków płciowych istnieje możliwośc ciąży.