Jasne upławy i problem z wilgotnością podczas stosunku

dzien dobry mam24lata i mam pytanie i problem mam juz od dawna uplawy ojasnej barwie a dzisiaj byly one brazowe i kiedy uprawiam stosunek to jestem sucha i bardzo mnie boli czuje bul

Dobrze byłoby trafić do ginekologa seksuologa, ale zdaję sobie sprawę, że może to być problem w miejscu zamieszkania na Mazowszu, być może dopiero jest w Warszawie...
Doraźną poprawę w wilgotności w czasie kontaktu dają żele z apteki, np. K-Y żel.
Pozdrawiam Panią. JW, www.seksuologia.org.pl