Problem z erekcją po leczeniu psychiatrycznym i wylewie do mózgu

Dzień dobry, mój mąż jest osobą po wylewie do mostu mózgu ( w chwili wylewu miał 30 lat, to było 3 lata temu). Po usunięciu cewnika udało nam się rozpocząć ponownie współżycie. Niestety mąż popadł w depresję i przyjmował leki typu Sertagen. Po odstawieniu ma problem z erekcją. Niby ma wzwód jednak zamiast orgazmu jego penis mięknie mimo iż mąż nadal odczuwa podniecenie i nadal ma ochotę na sex. Czy mogłabym uzyskać jakąś informację na temat tego jak poprawić tą sytuację. Pozdrawiam Ania

Mieszkając w Warszawie najlepiej jak mąż trafiłby do lekarza seksuologa neurologa lub psychiatry.
W stolicy neurologiem seksuologiem jest znany zapewne z TV i radia dr A.Depko.
Podawany przez Pania sytuacja może ulec poprawie, jesli mąż trafi do dobrego specjalisty.
Jednak w takich przypadkach leczenie nie jest łatwe i wymaga dobrej wspólpracy z pacjentem oraz partnerką, a takze cierpliwości.
Pozdrawiam i życzę poprawy. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.