Problem z erekcją u 42-latka po przebytym zawale serca

Partner mój ma 42 lata,jest po przebytym zawale serca i stwierdzam że prawdopodobnie się cos dzieje,gdyż ma problemy z erekcją.Nasze współżycie jak do tej pory było cudowne, od pewnego czasu niestety mimo że stara się bardzo czasami nie osiąga erekcji.Dochodzi do tego ze jego podniecenie momentalnie niewiadomo z jakich przyczyn odchodzi a ciśnienie w prąciu spada do zera.Czy powinniśmy udać się do jakiegoś specjalisty?Jak mogłabym mu pomóc by współżycie było znów cudowne?Dziękuję za pomoc i odp.

Duży procent pacjentów gabinetów seksuologicznych to pacjenci kardiologiczni (i cukrzycowi).
Państwo z Mazowsza, zachęcam więc do wizyty w Warszawie u lekarza seksuologa, doświadczonym terapeutą jest dr K.Bojar.
Ale jest w stolicy więcej uznanych lekarzy w tej specjalności.
Przestrzegam przed próbami samoleczenia, wiele leków seksuologicznych wchodzi w interakcje z niektórymi preparatmi stosowanymi w kardiologi, nalezy seksuologowi powiedzieć o wszystkich zażywanych lekarstwach.
Jest spora szansa, ze potencja poprawi się, ale będzie prawdopodobnie potrzeba przewlekłego brania leków wspomagających układ seksualny.
Pozdrawiam Państwa. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.