Jasnobrązowy śluz o brzydkim zapachu przy nieregularnych miesiączkach

Witam, mam 19 lat. Od 2 miesiecy miesiączkuje bardzo niereglarnie. przed kazdym okresem występuje 6-10 dni plamienia, po czym kolejne 7-10 miesiączki. Ostatnia skończyla mi się 3 pażdziernika, a od kilku dni zauwazylam jasnobrązowy, cuchnący śluz. Co to może byc? Czy powinnam udać się do lekarza?

Elżbieta Rhone

Witam,
przy takich objawach zdecydowanie powinna udać się Pani do lekarza, potrzebny jest dokładny wywiad i badanie.