Jasnoczerwona plama na wewnętrznej stronie ramienia

Witam, Około miesiąc temu zauważyłem na wewnętrznej stronie ramienia jasno czerwoną plamkę średnicy około 5mm. Była lekko wybrzuszona co dało się wyczuć pod palcami. Poszedłem do dermatolog która stwierdziła, że tworzy mi się nowa brodawka łojotokowa. Od wizyty minął niecały miesiąc i teraz zauważyłem ze jest ona dużo mniej wyczuwalne pod palcami i jaśniejsza (w kolorze skóry) z widocznymi kilkoma ciemniejszymi kropeczkami. Proszę mi powiedzieć czy mam zgłosić się ponownie do dermatologa?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że warto jest ponownie udać się dolekarza dermatologa. po zmianie wyglądu można będzie coś więcej powiedzieć. i zalecić ewentualne dalsze postępowanie.