Twardy i bolesny guz po wewnętrznej stronie uda

Witam serdecznie Jakiś czas temu, przypadkowo wyczułam guza wielkości ok 2cm po wewnętrznej stronie uda, na wysokości kolana . Jest on twardy i bolesny i jakby głęboko pod skórą. Wyczuwalny jest podczas zgięcia nogi, dodam, że od dłuższego czasu (jakiś rok) czułam ból podczas chodzenia. Zmianę, zauważyłam ok. miesiąc temu i niestety nie znika. Chciałabym tylko wiedzieć, czy guz zawsze jest zmianą nowotworową? Dodam, że nie miałam żadnych urazów, które mogłyby spowodować owe odczucia.

Szanowna Pani , wg przytoczonego opisu zmiana kwalifikuje się do usunięcia i badania hist-pat najpewniej z pominięciem innych badań dodatkowych. Jednak o tym zadecyduje badający Panią chirurg ogólny lub ortopeda.Pozdrawiam