Jasnoróżowe plamy po zastosowaniu kremu depilującego

Witam jestem mezczyzna 18 lat jakis czas temu uzylem kremu depilujacego w miejscu intymnym od tamtej pory na wewnetrznej stronie ud mam duze jasnorozowe plamy a pod moszna w kroczu mam plamy koloru czarnego i ciemnobordowego uzylem zelu arnikowego ale nie pomogl nie wiem co mam dalej robic. Czy moze ktorys z lekarzy wie lub domysla sie co mi dolega ? Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam M.J

Lek. Tomasz Budlewski

może to bc poprostu uczulenie na preparat. proszę koniecznie zglosic się dolekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.