Jednoczasowe stosowanie Klabax i Bioracef

dzień dobry, czy antybiotyki klabax i bioracef można brać jednocześnie, czy lepiej odczekać i drugi wziąć parę godzin później? ile wcześniej albo później brać osłonę?

Witam.
Klabax może zmniejszać efekt działania Bioracefu więc o ile to możliwe lepiej nie brać tych leków jednocześnie.
Natomiast jeśli chodzi o "osłonę" przy antybiotykoterapii to można ją stosować jednocześnie z antybiotykiem, przed lub po przyjęciu antybiotyku.
Nie ma to istotnego znaczenia.