Jednodniowe krwawienie a ciąża

witam.biore tabl anty midiana od poł roku iwszystko było ok do wczoraj. zostały mi dwie tabletki a ja wczoraj dostałam jednodniowy okres który tylko raz mi poleciał dziś rano wstałam i nic nie mam czy mogę się obawiać ciaży ?jestem mama 16mies bobaska :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Krwawienia/plamienia śródcyklowe to najczęstszy objaw uboczny, jaki występuje podczas przyjmowania tabletek. Ryzyko ciąży jest znikome - nie ma powodów do niepokoju. Jeśli takie krwawienia będą się powtarzać, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.