Jednodniowe krwawienie z odstawienia a stresujący tydzień

Witam.W piątek powinnam dostać krwawienie z odstawienia, dostałam w sobotę, ale tylko na jeden dzień.Znów zaczęło mi się krwawienie, ale zaczęłam (wieczorem) kolejny bluster tabletek.Czy to może mieć podłoże emocjonalne ? Miałam bardzo stresujący tydzień.Jakie mogą być tego przyczyny ?Od 3 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne coś takiego zdarzyło mi się po raz pierwszy.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Powikłania poporodowe

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Zmiana charakteru krwawienia może mieć podłoże stresowe. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty