Jednodniowe krwawienie z odstawienia a stresujący tydzień

Witam.W piątek powinnam dostać krwawienie z odstawienia, dostałam w sobotę, ale tylko na jeden dzień.Znów zaczęło mi się krwawienie, ale zaczęłam (wieczorem) kolejny bluster tabletek.Czy to może mieć podłoże emocjonalne ? Miałam bardzo stresujący tydzień.Jakie mogą być tego przyczyny ?Od 3 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne coś takiego zdarzyło mi się po raz pierwszy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru krwawienia może mieć podłoże stresowe. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.