Jednostajny ból w okolicach prawej strony na wysokości jajnika

Od 5 dni miewam jednostajny bol w okolicach prawej strony mnie wiecej na wysokosci jajnika, czasem promieniuje do nogi, czasem na ledzwie, czasem w gore w okolice kosci biodrowej. Usg dopochwowe nie wykazalo niczego, badanie kri bardzo dobre, badanie moczu standardowe. Co to moze byc? Internista stwierdzil, ze to nie przepuklina i kazal brac ibuprom. Wzielam ale jak chodzilam po sklepach to czulam skorcz w okolicach ledzwi i na wysokosci biodra. Co jeszcze musze zrobic?

Witam,
opisane dolegliwości mogą być spowodowane niewłaściwym napięciem mięśni, więzadeł lub ograniczeniem ruchomości kręgosłupa co może spowodować niewłaściwe ułożenie narządów w brzuchu i w końcowym efekcie, ból. Badaniem, różnicowaniem i leczeniem podanych objawów zajmują się osteopaci lub fizjoterapeuci, którzy potrafią wykonać dokładne badanie ruchomości i symetrii miednicy i kręgosłupa oraz tzw. terapię wisceralną (badanie i leczenie przez powłoki brzuszne). Ibuprom proponuję zamienić na termofor, którym należy grzać odcinek lędźwiowy kręgosłupa do powstania czerwonej plamy na skórze (do ok. 15 min i proszę się nie poparzyć). Dodatkowo rozciąganie mięśni grupy kulszowo-goleniowej, mięśnia prostego uda i biodrowo-lędźwiowego z obu stron. Pozdrawiam Dziękuję.