Jeśli mam padaczke alkoholowa to czy mozna zrobic wszywke esperal?

Witam, Jeśli mam padaczke alkoholowa to czy mozna zrobic wszywke esperal?

Alkohol, odwodnienie, niedobory elektrolitowe, nieregularny tryb życia i jedzenia, Niedobory witaminowe...Upały trudne do zniesienia ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna! Wskazane pełne badanie, ocena wyników labor; inne schorzenia? ogólny stan Pacjenta ?? Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, unikanie alkoholu i używek!, regularne posiłki, płyny; dużo płynów bo upały... Badanie EEG , ew MRI do decyzji Neurologa ; Pozdrawiam, zapraszam