Chciałabym zapytać co oznacza size index w badaniu EMG?

Witam, chciałabym zapytać co oznacza size index w badaniu EMG? Mój wynik jest poniżej normy reszta jest prawidłowa. Opis badania jest prawidłowy a mój wynik to: lewy tibials anterior - 0.51 czy mam powód do zmartwień?

Dlaczego robiono EMG? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna! Pełne badanie, ocena wyników labor; inne schorzenia? ogólny stan Pacjenta ??
Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, unikanie alkoholu i używek!, regularne posiłki, płyny; dużo płynów bo upały...
Pozdrawiam, zapraszam