Od początku marca bezustannie boli mnie głowa w okolicy płata czołowego

Witam, Od początku marca bezustannie boli mnie głowa w okolicy płata czołowego. Czasami ból jest tak silny, ze nie jestem w stanie podnieść się z łóżka, leki przeciwbólowe nie pomagaja. Dotego wciaż odczuwam zmęczenie, mam wrazenie ze pogorszył mi się wzrok oraz miewam problemy ze snem. Neurolog wykluczył migrenę, podejrzewa ból w wyniku stresu. Dostałam jednak skierowanie na MRI, które wykazało: Drobne ognisko płynów śr 3 mm w okolicy płata ciała modzelowatego - cechy torbielki oraz zgrubienia polipowate błony śluzowej w dnia prawej zatoki szczękowej. Czy zmiany te mogą być przyczyną takiego długotrwałego bólu głowy ? Czy w jakiś sposób się to łączy ?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna! Pełne badanie, ocena wyników labor; inne schorzenia? ogólny stan Pacjenta ??
Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, unikanie alkoholu i używek!, regularne posiłki, płyny; dużo płynów bo upały...
Badanie EEG , ew MRI do decyzji Neurologa ; Pozdrawiam, zapraszam