Jestem w 14. tygodniu ciąży - czy zachorowałam na toksoplazmozę?

Witam. Jestem w 14. tygodniu ciąży. Właśnie odebrałam wyniki badań i jestem zaniepokojona, bo nie wiem, czy mój wynik oznacza, że mam toksoplazmozę czy nie? Bardzo się martwię, bo wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień i nie mam się kogo poradzić.  Czy wynik IgM 0,100 jest ujemny czy dodatni? Proszę o pomoc - odpowiedź na moje pytanie.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Zgodnie z regulaminem naszego serwisu nie odpowiadamy na pytania dotyczące wyników badań. Doradzamy poczekać na umówioną wizytę u lekarza ginekologa, on będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl