Kamień w kielichu nerki i podwyższone leukocyty w moczu

Witam serdecznie. Mam od lat kamień w kielichu nerki lewej , ostatnio mam boleści zrobiłam badanie moczu i mam podwyzszone leukocyty dostałąm leki furaginum ,kończa sie ,a mnie nadal boli i sięga ból dolnej części kręgosłupa tak ,ze nie umie siedzieć dłużej ani leżeć,jestem po operacji onkologicznej-usunięte przydatki z powodu raka szyjki macicy.Co robić aby sobie ulżyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.