Kanałowe leczenie szóstki

Nie wiem co jest nie tak z moimi zębami. Ostatnio miałam leczoną kanałowo dolną prawą 6 (trochę było problemów z nią :niedrożny jeden kanał, ale po kilku spotkaniach dentysta i z nim sobie poradził) po 3 miesiącach coraz częściej czuję tego zęba, raz mocniej raz mniej, wcześniej jadłam tylko prawą stroną bo leczone 6 i7 dolna z lewej strony bolały mnie na nagryzanie. Lekarz mówi że powinnam poczekać do końca stycznia i wtedy zrobi kolejne zdjęcie tej 6 leczonej kanałowo i sprawdzi co się dzieje.

Ból jest samoistny? Czy np. nie nasila się bezpośrednio po posiłkach? Proszę o dokładniejsze informacje, chętnie pomogę.