Kąpałam się w wodzie po bracie. Czy mogę być w ciąży?

Witam!
Mam 15 lat. Od jakiegoś czasu boli mnie brzuch, jest on nad pępkiem, ale od początku tego tygodnia również odczuwam ból pod brzuchem, czasem bardzo mnie zakłuje jajnik, ból ten nie jest cały tylko potrwa parę godzin i przestaje. Okres spóźnia mi się 10 dni, nigdy nie współżyłam.

Od wczoraj mam taki ciemny śluz, jakby z nitkami. Kąpałam się parę razy w wodzie po bracie i słyszałam, ale nie wiem czy to prawda, ale czy możliwe jest, abym w ten sposób zaszła w ciążę?
Czy to może coś być poważnego, czy to rak?
Proszę o szybką odpowiedź

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe w podbrzuszu oraz patologiczna wydzielina z dróg rodnych mogą sugerować stan zapalny dróg rodnych. Prawdopodobieństwo choroby nowotworowej w Pani wieku jest niezwykle małe.

Jeżeli chodzi o możliwość zajścia w ciążę poprzez korzystanie z tej samej wody podczas kąpieli jest to w zasadzie niemożliwe.

W Pani przypadku najpewniej konieczna będzie wizyta u ginekologa, aby wyjaśnić przyczynę Pani dolegliwości. Na wizytę proszę udać się z rodzicem. Najlepiej wybrać poradnię ginekologiczną dla dziewcząt.

Pozdrawiam