Czy plemniki podczas mycia brzucha w wodzie i mydle zginęły?

Uprawiałam peeting z moim partnerem w dni płodne(16.02.14)do wytrysku doszło na brzuchu,jednakże jego palce nie miały kontaktu z nasieniem.Oboje byliśmy w ubraniach.Wytarłam brzuch papierem i chwilę później poszłam umyć brzuch w mydle i wodzie,20min później poszłam się wykąpać.Czy plemniki podczas mycia brzucha w wodzie i mydle zginęły?Czy przeżyły i mogły podczas kąpieli spłynąć do mojej pochwy?Od wczoraj bolą mnie sutki i nadal mam rozciągliwy śluz,czymogłam zajść w ciążę?Do okresu zostało11dn

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie podanych informacji możliwość zajścia w ciążę jest bardzo mało prawdopodobna.